Nu stiu daca ati primit comanda

Pentru posesorii scuterelor echipate cu motoare in patru timpi, racite pe aer, tip 139, GY 6

Moderatori: alxemanuel, GLUE

Reguli forum
Regulile sunt simple, la modul ca nu prea exista….
Va rugam insa sa aveti grija la modul in care scrieti posturile, nu folositi aberatiile care duc la uciderea limbii romane, nu folositi acel limbaj chat / mirc.
In rest, este simplu; alegeti aria potrivita pentru fiecare topic nou pe care il veti deschide, in cazul in care solicitati o mana de ajutor, va rugam sa faceti clare si datele problemei.
Este interzisa utilizarea pronumelui personal de politete, in cazul in care il veti folosi, ne rezervam si noi dreptul de a ne adresa voua cu: Inaltimea ta, Maria ta, Inaltimea voastra, etc.
Am stabilit varsta tuturor forumistilor, este de exact 20 ani si doua luni....
Extremistii cu; „ma” si „ba”, vor fi descalificati inainte de start...
Daca ceva este neclar la utilizarea forumului, creati un topic unde se pot lamuri necunoscutele...
Evitati intrebarile legate de eventuale sfaturi la reparatii, ori informatii suplimentare despre piese de schimb pe PM ori telefon; pentru asta exista forumul, pot fi mai multi in situatia de a avea nevoie de aceste informatii...

Multumim celor care nu se vor obosi sa se inregistreze daca nu au scuterul echipat cu motor tip 139QMA/B, GY6, etc. in patru timpi si racit cu aer.
Discutam aici numai despre motoare de acest tip si scuterele echipate cu ele. Sunt multe alte forumuri unde se discuta despre celelalte tipuri de scutere, poate acelea sunt comunitatile care vi se potrivesc mai bine.

Nu stiu daca ati primit comanda

Mesaj noude danutz9100 » Mai 10th, 2011, 7:51 pm

Salut,imi cer scuze ca deschid acest topic aici dar am o problema,luni dupa ora 23 am comandat niste piese,mi-a venit e-mailul ca,comanda a fost receptionata,dar nu ma sunat nimeni nici macar e-mail,marti adica azi la ora 13-14 v-am trimis un e-mail in care v-am intrebat daca ati trimis comanda mea,dar e ora 20 si nici un raspuns.

Vreau sa stiu daca a plecat comanda,ca am nevoie urgent de piese pana vineri.Multumesc.
danutz9100

Re: Nu stiu daca ati primit comanda

Mesaj noude smartmotor » Mai 10th, 2011, 9:29 pm

Dacă este prima comandă pe care o aveți la noi, da, se confirmă telefonic.
Și asta numai în intervalul:

Duminica: 18:00-24:00
Luni: 9:00-12:00 18:00-22:00
Marti: 9:00-12:00 18:00-22:00
Miercuri: 9:00-12:00 18:00-22:00
Joi: 9:00-12:00 18:00-22:00
Vineri: 9:00-12:00

Care program de lucru, este mare de tot afișat pe prima pagină a sitului.

Dacă email-ul a fost trimis la orele 13-14, desigur a fost citit după ora 18:00.
Cred că între timp a fost făcută lumină, ;) și comanda Dvs., va pleca dimineață la prima oră.
Piese de schimb pentru scutere in patru timpi, aici: http://smartmotor.ro/
Intrebarile de genul: "cum sa fac sa..." ori: "daca face hartz-scartz-poc, ce are ?!?" in PM, vor fi ignorate, pentru acestea exista forumul !
smartmotor
Admin

Locaţie: Timisoara, Jimbolia si imprejurimi...

Înapoi la Zona scuteristilor