[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum SmartMotor • Vezi subiect - Se poate monta set de 100cc pe biela de 50cc ?

Se poate monta set de 100cc pe biela de 50cc ?

Modificari pentru marirea performantelor scuterului

Moderatori: alxemanuel, GLUE

Se poate monta set de 100cc pe biela de 50cc ?

Mesaj noude interceptor » Iunie 20th, 2010, 3:53 pm

Se poate monta asa:set de 100cc pe un ambielaj de 50 cc stoc venit din fabrica?
Oare va tine ambielajul si nu se va rupe ?
Rog raspunsuri doar de la cei care au facut asa ceva ,nu pareri ca poate ,ca nu stiu,ca sunt smecher si asa mai scot un post,bagatorii in seama si fara cunostinte sa taca.
Cu respect va multumesc pt intelegere.
interceptor

Re: Se poate monta set de 100cc pe biela de 50cc ?

Mesaj noude G£aÐ » Iunie 23rd, 2010, 6:22 pm

sal !!
posibil sa ma insel- peste hotare poate sa existe set de 100cc si sigur nu ar rezista pe ambielajul tau stock de 50cc.
Acuma, daca te referi la cel de pe Smart, kit ul cu denumirea comerciala de 100cc- da rezista cu brio si eu am montat asa ceva.
o zi buna !!
Reparatii pentru doi si patru timpi, in Bucuresti
Prefer Militari, dar ma pot deplasa oriunde in oras
Fie ca ramaneti in pana, fie ca vreti un kit de tuning 80-100cc, montat corect si ieftin, notati numarul de telefon:
0768.534.602
...Chop Factory
G£aÐ

Locaţie: Bucuresti

Re: Se poate monta set de 100cc pe biela de 50cc ?

Mesaj noude interceptor » Iunie 10th, 2011, 4:39 pm

Multumesc mult pt raspuns.Da,ma refeream la kiturile comercializate de SmartMotor. :idea:
interceptor

Înapoi la Tuning