[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum SmartMotor • Vezi subiect - Vand motor

Vand motor

Vanzari / cumparari second hand.

Moderatori: alxemanuel, GLUE

Reguli forum
Regulament special pentru aceasta arie:

Este interzisa vanzarea scuterelor fara CIV si factura ca si documente de provenienta si identificare.
Posturile cu vanzari de scutere sh cu documente de Italia, Zimbabwe, etc. vor fi sterse fara avertisment.
Anunturile de vanzare din aceasta categorie vor apartine strict persoanelor fizice.
Persoanele juridice (reprezentanti ai societatilor comerciale) isi vor putea posta anunturi numai dupa acordul prealabil in scris de la sc Smart ImpEx srl, obtinut printr-un email de la office@smartmotor.ro
Responsabilitatea anunturilor apartine in totalitate celui care le posteaza, in cazurile prevazute de lege vor fi puse la dispozitia autoritatilor toate datele necesare identificarii utilizatorului.

Vand motor

Mesaj noude GhostRider » August 1st, 2010, 7:02 pm

Vand motor complect 139qma roata de 10, carburator, toba esapament, filtru de aer. Motorul este in stare buna de functionare setul e de 49 il vand pt ca e singurul lucru care a mai ramas intreg din scuter dupa un accident dau si actele.
Trag de gaz de rup cablul!
GhostRider

Locaţie: Turda

Re: Vand motor

Mesaj noude GhostRider » August 1st, 2010, 7:35 pm

Daca nu ma gasiti online sunati la 0741940630
GhostRider

Mesaj noude GhostRider » August 3rd, 2010, 10:37 am

Motorul are tot ce-i trebuie carburator, filtru de aer, toba de esapament, roata. Pretul este 500lei negociabil.
GhostRider

Mesaj noude moldorobert » Septembrie 17th, 2010, 10:35 pm

Zi-mi si mie un pret la carter cu transmisie completa.
Fara carburator, fara cilindru, piston, chiulasa, fara ambielaj; nici roata sau toba;
Decat carterul si transmisia ma intereseaza.
moldorobert

Locaţie: Ploiesti

Mesaj noude GhostRider » Septembrie 18th, 2010, 2:14 pm

Transmisia ese descomplectata mai are doar cureaua kevlar Tensai care e in stare perfecta.
GhostRider

Înapoi la Blonda buna, vand scuter (vanzari/cumparari SH)