nu merge mai tare de 60km/h cu set de 80cc

Probleme mecanice aparute, si rezolvarea lor

Moderatori: alxemanuel, GLUE

Re: nu merge mai tare de 60km/h cu set de 80cc

Mesaj noude Dan » Aprilie 21st, 2010, 10:49 pm

Drept si cat se poate de public iti spun Alex, ca tare am mai fost contrariat si nu am inteles mare lucru din ce s-a intamplat.
Este un forum sustinut de o societate comerciala, insa nu am cerut nimanui sa cumpere ceva de la noi, am vrut numai sa creem un loc pentru cei cu aceeasi pasiune si am incercat sa-i ajutam pe toti.
Se pare ca prea multa transparenta strica si unii inteleg altceva prin libertate, de asemenea daca esti prea bun esti luat de prost. Si vorbesc strict in numele meu cand spun asta.
Piese de schimb pentru scutere in patru timpi, aici: http://smartmotor.ro/magazinonline/index.php?route=common/home
In cazul in care vi se par prea mici preturile, va rugam sa ne contactati !
Dan

Locaţie: peste tot pe unde-i nevoie de o mana de ajutor...

Mesaj noude alxemanuel » Aprilie 21st, 2010, 11:05 pm

In concluzie, pe acest forum au fost atat de bine detaliate problemele scuteristilor si multe nedumeriri au fost elucidate telefonic,iar utilizatorii au putut beneficia de niste preturi la piese enorm de mici in comparatie cu piata incat cei fara bun simt ,,si-au luat lumea in cap'' profitand de bunatatea altora.
Am apucat sa citesc fiecare post de la inceput si ce am inteles eu este ca unii ,,sufera de lipsa de atentie''
Franez brusc si fara motiv :D
Intrebarile de genul: "cum sa fac sa..." ori: "daca face hartz-scartz-poc, ce are ?!?" in PM, vor fi ignorate, pentru acestea exista forumul !
alxemanuel

Mesaj noude radu_steaua » Aprilie 22nd, 2010, 9:06 am

sincer la ora actuala sunteti ce-i mai tari pe piata la piese si rezolvarea problemelor smart m-a obligat sa recomand tuturor celor care au scutere gy6,139qmb/a sunteti ce-i mai seriosi si punctuali voi ati dovada de asa ceva daca ar fi sa dau note eu as da nota 10+ fara nici o retinere tin sa va multumesc pe aceasta cale echipei smartmotor si tuturor forumistilor si mai ales celor care au fost activi pe acest forum bafta!!!
asfalt uscat!!!
radu_steaua

Locaţie: hunedoara

Mesaj noude busu0104 » Aprilie 22nd, 2010, 9:21 am

inca unul care gandeste ca mn!! gj :D :D gg smart impex srl :D
racing o sa fac cu rieju meu >:)...
busu0104

Locaţie: Targoviste

Anterior

Înapoi la Mecanica