seriozitate

Fotografii, comparatii, echipamente.

Moderatori: alxemanuel, GLUE

seriozitate

Mesaj noude floryan » Februarie 22nd, 2009, 12:39 am

deci voi(clar smartmotor)sunteti seriosi ,aveti preturi mici ,sunteti in regula
intamplator am ajuns pe forumul celor de la reva romania,vai si amar nu poti sa vb de delimitari, de nimic
se pare ca intarzie mult cu piesele.am ramas indignat de indiferenta lor.au preturi mai mari ca la voi.
foarte nemultumiti oamenii de acolo
floryan

Locaţie: timisoara,timis

Re: seriozitate

Mesaj noude smartmotor » Februarie 22nd, 2009, 10:54 am

@floryan:
1. nu esti nici primul si nici ultimul care spune ca in mare ne vedem de treaba. Daca urmaresti posturile lui cox25 iti vei schimba parea despre tot ce inseamna smartmotor :lol:
2. cei de la Reva, isi fac afacerea asa cum doresc ei, si nemultumirile legate de ei cred ca este corect sa le aduci la cunostita lor, si nu sa-i barfesti la un colt de net.
3. noi nu suntem catusi de putin multumiti de posturile tale, au fost editate pentru a devini inteligibile si a nu se intinde pe jumatate de pagina fara a spune nimic...Asta cere ceva timp din partea domnilor moderatori, si nu-i corect.

Concluzie: la urmatorul post de acest gen, iti vom multumi pentru participare.
Acest subiect va fi sters in 24ore, (dupa ce sper ca il vei citi!) nu foloseste nimanui altcuiva...
Piese de schimb pentru scutere in patru timpi, aici: http://smartmotor.ro/
Intrebarile de genul: "cum sa fac sa..." ori: "daca face hartz-scartz-poc, ce are ?!?" in PM, vor fi ignorate, pentru acestea exista forumul !
smartmotor
Admin

Locaţie: Timisoara, Jimbolia si imprejurimi...

Mesaj noude floryan » Februarie 22nd, 2009, 11:39 am

eu v-am spus-o ca un compliment
floryan

Mesaj noude smartmotor » Februarie 22nd, 2009, 12:25 pm

Am inteles exact cum ai spus-o, nu contesta nimeni bunele tale intentii !
Ti-am spus insa si parerea noastra, incercam sa fim obiectivi si corecti, atat...
Nu imi suna bine un forum cu laudatori, daca tot aveti ceva bun de spus, faceti-o pe alte forumuri si sigur demersul vostru ne va ajuta; insa aici vreau sa nu ne frecam pe burta, ci sa fim cu picioarele pe pamant, ajutandu-ne daca putem, si nicidecum incurcandu-ne unii pe altii...
Intrebarile de genul: "cum sa fac sa..." ori: "daca face hartz-scartz-poc, ce are ?!?" in PM, vor fi ignorate, pentru acestea exista forumul !
smartmotor
Admin

Mesaj noude floryan » Februarie 22nd, 2009, 2:20 pm

am inteles imi cer scuze,sper sa le acceptati
floryan

Mesaj noude smartmotor » Februarie 22nd, 2009, 2:33 pm

Nu trebuie sa iti ceri scuze, trebuie numai sa intelegi ca nu suntem cu nimic diferiti de tine si de oricine altcineva de pe acest forum; nu respectam aici decat regulile bunului simt si ale mecanicii la scutere ;)
Nu suntem ipocriti si nu afirmam ca nu ne place cate o vorba buna spusa despre smartmotor, dar faceti-o oriunde altundeva; aici, cu argumente serioase si bine documentate, te rugam si pe tine si pe toti ceilalti sa ne faci de tot rahatu'. Asta bineinteles daca consideri ca prin actiunile noastre intentionate o meritam!
Daca nu, intuneric si tacere, si-i dam inainte discutand despre motoare.

PS: poate nu-i bine de sters acest subiect, va ramane pentru toti cei care vor sa afle cat de prost gandim !
smartmotor
Admin

Mesaj noude alxemanuel » Februarie 22nd, 2009, 2:47 pm

In nici-un caz nu ganditi prost , si topicul acesta nu trebuie sters deoarece este o lectie buna pentru fiecare membru ce frecventeaza acest forum.
Iar floryan, dupa cum a zis si smartmotor probabil nu a citit posturile lui cosx de la inceput sa vada cat a laudat echipa smartmotor si forumul ( si cat de mult a fost ajutat) apoi a clacat intr-un mod neplacut.
Franez brusc si fara motiv :D
alxemanuel

Mesaj noude floryan » Februarie 22nd, 2009, 4:35 pm

cu siguranta nu am citit,daca imi spuneti unde sa citesc voi citi
floryan

Mesaj noude MARYOOS » Februarie 22nd, 2009, 5:56 pm

Poate te ajut eu:
http://forum.smartmotor.ro/viewtopic.php?f=13&t=119&st=0&sk=t&sd=a

si dupa atata efort si intelegere , a venit si rasplata:
Dar vad ca nu prea se vorbeste serios in acest forum, asa nici ajutor nu prea primesc de aici numai mistouri, mi-am schimbat parerea despre forum
Numai postez nimic ca ma obosesc degeaba.
Asta e ultimul post.
Bafta.
cosx25

Citat din Caramele cu pedale pagina 16
Viata este ca parul din fund
Scurta si plina de rahat
faci figuri si superi omu',
aplicam metoda ciomu! :lol:
MARYOOS

Locaţie: Bucuresti ,Sectorul 1

Mesaj noude cosx25 » Februarie 22nd, 2009, 11:12 pm

Am ajuns si celebru, dar celebru negativ. :lol:
Te rog eu floryan citeste toate posturile mele, nu sunt multe, barim ultimile posturi, sa vezi de ce am ajuns sa scriu acel post ;)
Oricum faptul e consumat, asta e :oops:
Ma inervat cineva, nu mai dau nume, (nu va ganditi la smartmotor) si am ajuns sa scriu acel post :|
Mai bine nu ma ajuta smartmotor si nu mai ajungeam la asa ceva, dar ce sa faci traim in romania, numai intriga este peste tot :(
Sunt retardat.
cosx25

Mesaj noude octav71 » Februarie 23rd, 2009, 12:55 am

Domnilor, se numeste echilibru, aceasta este masura ce trebuie avuta in calcul peste tot, nu numai pe un forum despre motoare/scutere, etc.

Ca echipei smartmotor nu le plac laudele, e deja ceva discutabil. Tuturor ne plac, dar cu masura. Acum, daca cineva face ceva bun, isi aduce aportul la rezolvarea unor probleme, de ce sa nu fie laudat? Pana la urma este o comunitate, guvernata de legile bunului simt.

Parerea mea pentru admin/smartmotor: incercati sa "impuneti" si cateva reguli mici de gramatica, cum ar fi litera mare, virgula, punctul , alineatul, SPACEul dupa fiecare cuvant, etc.
Si daca este nevoie, faceti un topic de asa da, asa nu, cu exemple. Cu totii vrem informatie, dar daca este intr-o forma... mai putin lizibila, mai bine o citesc pe alte siteuri.

@cosx25: de ce sa nu te ajute? Stii cat de putini oameni te ajuta cu adevarat in tara asta? Foarte, foarte putini! Eu as multumi si as face tot ce tine de mine astfel incat sa pot da si eu ceva mai departe, in aceleasi conditii.

De final: haideti sa incercam sa scriem un pic mai corect, "la naiba" :). Chiar nu e greu si sa stiti ca da bine un pic mai tarziu ;)

Parerea mea!
Franez degeaba, ca drumu-i liber!
octav71

Locaţie: metropola Bucuresti

Mesaj noude floryan » Februarie 24th, 2009, 1:54 am

Si eu am scuter tot ca al tau dar e modificat putin,
intr-adevar sunt si unele persoane care te mai enerveaza dar sa nu uitam scopul nostru,de ce suntem aici
suntem aici sa ne ajutam unii pe altii,asta e important(si de placere bineinteles)
floryan

Mesaj noude MARYOOS » Februarie 24th, 2009, 4:01 pm

Hai cosx25 ca nu suntem chiar asa rai :twisted: .Nu facem decat sa relatam niste fapte reale si nu cred ca am inventat ceva , sa pari tu oaia neagra a forumului ;) .Poti da nume (nu v-a fi cenzurat ), poate respectiva persoana nu a vrut sa te jicnesca si acorda-i sansa sa-si ceara scuze sau sa-ti explice care au fost motivele.
Viata este ca parul din fund
Scurta si plina de rahat
faci figuri si superi omu',
aplicam metoda ciomu! :lol:
MARYOOS

Locaţie: Bucuresti ,Sectorul 1

Mesaj noude cosx25 » Februarie 24th, 2009, 10:53 pm

Nu inteleg ceva, ce e cu avatarul ala :shock: :?: Nu lam pus eu :?
Eu nu tin ura pe nimeni ;) uit repede, sunt cat de cat bucuros ca imi merge scuterul ;)
Eram nervos atunci cand am postat, am inpins la scuter o gramada, imi venea sa-i dau foc :evil:
Sunt retardat.
cosx25

Mesaj noude alxemanuel » Februarie 24th, 2009, 11:14 pm

Ok te inteleg ca ai fost nervos , dar asta inseamna ca trebuie sa intri pe forum si sa arunci diverse cuvinte lui X si Y?
Nu uita ca aici este un forum in care ne ajutam reciproc in rezolvarea problemelor; probleme legate de scuter
Franez brusc si fara motiv :D
alxemanuel

Înapoi la Despre noi si scuterele noastre