[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum SmartMotor • Vezi subiect - Lampa

Lampa

Legislatie, evenimente rutiere.

Moderatori: alxemanuel, GLUE

Lampa

Mesaj noude Alphonse » Iulie 10th, 2009, 1:04 am

Mi-am pus pe scuter o lampa in forma de neon , transparenta(alb ca sa zic asa) ,mergeam cu ea aprinsa , deodata ma opreste garda si ma ia la intrebari din cauza neonului cica , daca e omologat , etc.Ceea ce vrea sa va intreb este:Daca iti pui o lampa , bec , ceva transaprent are voie sa se ieie de tine politia , pentru ca eu stiam ca nu are voie atata timp cat nu e colorat.
Burn rubber, not your soul.
Alphonse

Locaţie: Iasi

Re: Lampa

Mesaj noude Ciprian-Yamaha » Iulie 10th, 2009, 7:28 am

Daca acea lampa are culoarea alba esti ok!
In legislatie asa scrie ;)
Ciprian-Yamaha

Locaţie: Bucuresti

Înapoi la Din trafic