[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 988: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum SmartMotor • Vezi subiect - ude gasesc carene rex rs500

ude gasesc carene rex rs500

Aici gasiti detalii despre toate piese de schimb pe care le comercializam

Moderatori: alxemanuel, GLUE

ude gasesc carene rex rs500

Mesaj noude WALTER » Martie 9th, 2010, 10:29 pm

as vrea sa stiu si eu unde pot gasi carene pentru scuterul meu rex rs500 deoarece ma mancat in fund sa ies pe vremea asta si l-am facut praf deoarece sa blocat acceleratia si ce sa intamplat am relatat mai sus
WALTER

Re: ude gasesc carene rex rs500

Mesaj noude GhostRider » Martie 10th, 2010, 1:36 am

Incearca la www.reclama-se-plateste.ro trebuie sa intrebi la telefon sau mai simplu schimbi toate carenele cu altele de gopop toate elementele sunt 350ron la www.reclama-se-plateste.ro
Trag de gaz de rup cablul!
GhostRider

Locaţie: Turda

Re: ude gasesc carene rex rs500

Mesaj noude Bogdy81 » Martie 10th, 2010, 9:39 am

Cauta aici: www.reclama-se-plateste.ro poate se potrivesc alea de la Mascot!
Bogdy81

Locaţie: Darabani/Botosani

Înapoi la Piese de schimb pentru scutere